Dobór i Aplikacja Soczewek
 
W naszym gabinecie okulistycznym specjalista dokona doboru i aplikacji soczewek kontaktowych (jednodniowych, miesięcznych, do ciągłego noszenia, białych i kolorowych; sferycznych i torycznych, multifocalnych / progresywnych,twardych).
Oprócz przeprowadzenia badania Pacjent zostanie poinformowany  o korzyściach i zagrożeniach w czasie użytkowania soczewek kontaktowych.
Następnie zostanie przeprowadzone szkolenie w zakresie  pielęgnacji, użytkowania,  zakładania i zdejmowania  soczewek kontaktowych.
 
 
 
Nasz Salon Optyczny
Oferuje bogatą ofertę soczewek kontaktowych, płynów do pielęgnacji zarówno miękkich jak i twardych, kropli nawilżających, tabletek do odbiałczania, żelu antybakteryjnego do pielęgnacji rąk, pojemniczków, przyssawek do soczewek i wielu, wielu innych produktów.
 
 
Oferujemy soczewki producentów:
  Alcon
  CooperVision
  Johnson&Johnson
  Bausch+Lomb
  Hydron
 
 Soczewki ze względu na korekcję wady lub termin użycia:
  soczewki kontaktowe jednodniowe
  soczewki kontaktowe dwutygodniowe
  soczewki kontaktowe miesięczne
  soczewki kontaktowe dzień i noc
  soczewki kontaktowe toryczne (na astygmatyzm)
  soczewki kontaktowe kolorowe
  soczewki kontaktowe progresywne
  soczewki kontaktowe twarde
 
 Proponujemy marki soczewek
  soczewki Air Optix
  soczewki Biofinity
  soczewki Dailies
  soczewki Proclear
  soczewki Night&Day
  soczewki MyDay
  soczewki Avaira
  soczewki Freshlook
  soczewki PureVision
  soczewki Soflens
  soczewki Acuvue
 
 
 
 
 
Twarde soczewki kontaktowe
Soczewki twarde mają swoje istotne zastosowanie jako narzędzie korekcyjne złożonych wad wzroku. Szczególnie tych z wysokim astygmatyzmem lub zaburzeń w budowie rogówki takich jak: stożek rogówki czy zwyrodnienie brzeżne przeźroczyste. Z tego powodu soczewki takie wykonywane są dla konkretnego pacjenta na zamówienie. Soczewki twarde zdolne są korygować te wady wzroku dzięki temu, że utrzymując swój kształt oddziaływują na rogówkę nadając jej prawidłowy kształt.